تبلیغات
امیر براهوئی ...
نویسندگان
پروژه ساخت سرود قهرمانی استقلال با صدای بابک جهانبخش - آرش برهانی- میلاد میداودی- رضا عنایتی و محسن یوسفی کلید خورد.علی عبدالمالکی هم به جمع خوانندگان سرود قهرمانی استقلال پیوست.ﮔﻔﺘنیست ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺣﻀﻮﺭ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﻋﻮﺕ ﻧﺎﻣﻪﺍﯼ ﺭﺳﻤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﺍﺭﺳﺎﻝ ﺷﺪﻩ ﺗﺎ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺁﺑﯽﻫﺎ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺍﺛﺮﺣﻀﻮﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.

از صدای گرم بابك جهانبخش تا معرفی میلاد و آرش.
برهانی: امیدوارم با این سرود فاتح جام آسیا شویم.
عنایتی: اطاعت امر كردم و برای استقلال خواندم.

بابک جهانبخش یکی از خواننده های ویژه و البته محبوب است که صدای گرمش در این پروژه،همراه آبی ها خواهد بود.

وی در این خصوص اظهار داشت:من استقلالی هستم و وقتی آرش برهانی در مورد این مهم با من صحبت کرد در کار شرکت کردم امیدوارم که این سرودهم مقدمه ای باشه برای قهرمانی استقلال در آسیا.

او ادامه داد:قبلا بارها گفته بودم که دوست دارم روزی ترانه قهرمانی استقلال را بخوانم و به نظرم این یک اتفاق خوب است که رقم خورده.من با کمال میل در این کار شرکت کردم و البته به نظرم کار زیبایی هم آمد برای خود من هم حس خیلی خوبی داشت خواندن برای تیم محبوبم و امیدوارم کار نهایی ، انرژی مظاعفی به تیم و هواداران بدهد.

از بابک جهانبخش که دوست صمیمی آرش برهانی است،در مورد خوانندگی آرش هم می پرسیم و او چنین می گوید:آرش خیلی خوب خواند و من توقع نداشتم اینقدر خوب کار کند.او پسر مستعدی است البته هنوز در زمینه موسیقی شکوفا نشده است به او می گوییم یعنی خوانندگی اش بهتر از گلزنی اش است که بابک می گوید الکی که آدم آقای گل نمی شود.آرش یک مهره درخشان برای استقلال است .برچسب ها:امیر براهوئی.amirbarahouie.love.دلنوشته.zahedanit.ir.عاشقانه. استقلال، براهویی، امیر، کبدانی، فرهاد مجیدی، سرود استقلال، فوتیلیو،
[ سه شنبه 24 بهمن 1391 ] [ 10:08 ب.ظ ] [ ' براهوئی ]
درباره وبلاگ

با سلام امیر براهوئی هستم متولد 1373 مصادف با 15/10/1994 دانشجوی رشته كامپیوتر دانشکده باهنر ساكن زاهدان برای تبادل لینک وبلاگ ما رو با نام (از صفر شروع كن ) لینک کنید و اطلاع دهید تا شما رو پیوند کنم

بعضی اوقات صفر این کلمه ی یک نقطه ای یادت میندازه که تو میتونی از صفر شروع کنی
و بعضی اوقات یه از صفر شروع کردن بهترین اتفاق توی زندگیت میشه فقط یادت باشه

اون بالا ها موفقیت های زیادی منتظرتن